Ako vám môžeme pomôcť?

Rudy Project

Značka Rudy Project je celosvetovým výrobcom a distribútorom špičkových slnečných okuliarov a športových doplnkov.

Značku založil v roku 1985 Rudy Barbazza v talianskom meste Treviso. Od tej doby sa vyšvihla medzi najuznávanejšie značky športových okuliarov, prilieb a iných doplnkov.

Dnes je to jedna veľká rodinná firma a svoje výrobky predávajú vo viac ako v 60-tich krajinách sveta. Sústredia sa predovšetkým na vývoj slnečných okuliarov vhodných na cyklistiku, triatlon, motošporty, biatlon, beh a beh na lyžiach.

Značku Rudy Project si za 30 rokov jej existencie obľúbilo mnoho športovcov v rôznych disciplínach, ktorí sú hnacím motorom tejto značky, dávajú výrobcom spätnú väzbu aby boli okuliare čo najlepšie z pohľadu technológii používaných materiálov, funkčnosti, pohodlia a aerodynamiky.

Rudy Project je voľba nie len pre profesionálnych športovcov ale aj amatérov.

Neustálym zlepšovaním sa a používaním špičkových technológii sa udržuje na medzinárodných postaveniach a špičkou v tomto obore. Produkty majú skvelú kvalitu, revolučný dizajn s dôrazom na najmenší detail.

Inšpirované minulosťou ale navrhnuté pre budúcnosť

aj také je poslanie značky Rudy Project.

Okuliare ako aj iné doplnky či športové produkty perfektne sadnú, sú ľahké  a maximálne odolné. Nijako neobmedzujú v periférnom videní ale naopak, zvyšujú komfort a pozeranie pri vykonávaní vášho obľúbeného športu.

Zostavte si svoje okuliare na mieru

Pripravené sú aj pre ľudí, ktorí chcú komfortne športovať ale majú dioptrické okuliare. V tomto prípade sa Rudy Project ani v tomto nezastavil a vyvíja nové možnosti dioptrických skiel, klipov či iných adaptérov. Možností je veľa ale my Vám so všetkým poradíme.

Pridaj komentár