Ako vám môžeme pomôcť?

Rudy Project

Značka Rudy Project je celosvetovým výrobcom a distribútorom špičkových slnečných okuliarov a športových doplnkov.

Značku založil v roku 1985 Rudy Barbazza v talianskom meste Treviso. Od tej doby sa vyšvihla medzi najuznávanejšie značky športových okuliarov, prilieb a iných doplnkov.

Dnes je to jedna veľká rodinná firma a svoje výrobky predávajú vo viac ako v 60-tich krajinách sveta. Sústredia sa predovšetkým na vývoj slnečných okuliarov vhodných na cyklistiku, triatlon, motošporty, biatlon, beh a beh na lyžiach.

Značku Rudy Project si za 30 rokov jej existencie obľúbilo mnoho športovcov v rôznych disciplínach, ktorí sú hnacím motorom tejto značky, dávajú výrobcom spätnú väzbu aby boli okuliare čo najlepšie z pohľadu technológii používaných materiálov, funkčnosti, pohodlia a aerodynamiky.

Rudy Project je voľba nie len pre profesionálnych športovcov ale aj amatérov.

Neustálym zlepšovaním sa a používaním špičkových technológii sa udržuje na medzinárodných postaveniach a špičkou v tomto obore. Produkty majú skvelú kvalitu, revolučný dizajn s dôrazom na najmenší detail.

Inšpirované minulosťou ale navrhnuté pre budúcnosť

aj také je poslanie značky Rudy Project.

Okuliare ako aj iné doplnky či športové produkty perfektne sadnú, sú ľahké  a maximálne odolné. Nijako neobmedzujú v periférnom videní ale naopak, zvyšujú komfort a pozeranie pri vykonávaní vášho obľúbeného športu.

Zostavte si svoje okuliare na mieru

Pripravené sú aj pre ľudí, ktorí chcú komfortne športovať ale majú dioptrické okuliare. V tomto prípade sa Rudy Project ani v tomto nezastavil a vyvíja nové možnosti dioptrických skiel, klipov či iných adaptérov. Možností je veľa ale my Vám so všetkým poradíme.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*